Суботу- неділю НЕ працюємо. Особливо в святі свята! Замовілення зроблене 6,01 у 20:01. В понеділок клієнт слухавку не брав як до відгука так і після. Відправки БЕЗ підтвердження замовлення НЕ робимо.
Замовлення одержав.Все супер