Товар гівно браковане, заявлено що волого захисний а лінза навіть не приклеєна. Не було можливості перевірить на пошті, я відправив би назад
Доброго дня, в даному фонарі лінзи не садять на клей. Вона туди просто вставляється і все. Якщо Вам товар не сподобався Ви можете його повернути.
якщо лінзу не садять на клей то як він може бути волого захищеним?
все Чудово коврик приїхав. Рекомендую як і товар, так і продавця
Зарядний пристрій отримав на другий день.Заряджає акумулятори чудово.Продавцю дякую!!!💪🇺🇦👍
Все сподобалось!
Отличные фонарики, прекрасный сервис, всё на высоте - доволен покупкой, спасибо большое!