Для начала на складе перепутали товар. Списались сказали вернуть за их счёт и пообещали прислать все таки то что заказывала за их же счёт. Прислали...но за мой счёт. Пообещали вернуть деньги за пересылку но....с этим продавцом советую не связываться.
Замовляла 2 одиниці товару, сплатила передоплатою повну суму. Сьогодні отримала тільки одну лінзу. Передзвонила замовнику, вибачились і обіцяли вислати другу одиницю.
Отримаю другу лінзу,вибачусь
Була неприємна ситуація,коли отримала одну одиницю замість двох. Але продавець вибачився і миттєво виправив помилку за власний кошт. За доставку я вже не платила . Дякую,що є ще чемні і чесні люди🔥
Короче. кріплення прийшло, все ок. но так як це дішман. капєц яке воно вутле. регулювання по куту наклона не працює. не витримує вагу тєліка.
та два шурупи в нужних місцях зроблять +- все ок. просто пропаде можливість регулювати кут нахилу. тєлік тримає тай добре.